(17-06-2026, 12:48)dst95 napisał(a): Dokładnie - niech to Aarhus się boi. Popatrzcie na to z ich perspektywy:
Drużynka z Poznania: obronione MP + doświadczenie w Europie + luźno wydane 4 bańki za Palmę z Celticu Glasgow (!), przedłużony szanowany w Danii trener, jego asystent idzie do niezłej europejskiej marki na pierwszego.
Ja bym nie był zadowolony z takiego losowania.
Bardzo nie chcę brzmieć jak tani coach, ale na tym również powinna polegać zachodząca ewidentnie w klubie zmiana mentalności na mentalność mistrzów / chłopaków w długich spodniach i my jako społeczność LP również powinniśmy swoją postawą się do tej mentalności dopasować.
Nie ma czego się obawiać, to inni mają bać się nas.
Losowanie obiektywnie gówniane, bo można było trafić pasterzy, ale z drugiej strony, jak już mamy wejść do LM, to chciałbym, żebyśmy weszli z drzwiami / podniesioną przyłbicą, a nie wyszarpali wejście do LM w dogrywce z Dundalk.
Jazda.
100% się z Tobą zgadzam
Ps. Może wykupimy Carstensena ;-)
