17-06-2026, 12:55
Wbiłem się na ich forum i ogólnie są załamani losowaniem. Ktoś tam wspomina, że obroniliśmy tytuł w lidze, która jest silniejsza niż ich, piszą też o stadionie i gorącej atmosferze, oczywiście piszą o Zimnym. Ktoś tam ocenia ich szanse na max 40%. Co zabawne ktoś wbił na nasze forum i napisał, że my też jesteśmy załamani losowaniem;D
