17-06-2026, 13:00
O czym wy gadacie? Przecież ich rozjedziemy. I dobrze, że oni a nie jakieś totalne ogórasy bo się poważnie przyłożą do tego meczu nasi piłkarze."
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |