17-06-2026, 13:04
Wzmocnić obronę, DP i skrzydłowy. Do tego przytrzymać jeszcze Kozubala i Gurgula. Zimny też ma nauczkę z poprzedniego roku co z resztą wspominał w wywiadach. Pierwszy mecz gramy tam. Bądźmy dobrej myśli.
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |