17-06-2026, 13:11
Myślę, że ogromna większość z nas jest dobrej myśli. Jesteśmy faworytami bez dwóch zdań, chodzi bardziej o to, że pechowe losowanie spowodowało przyspieszenie pewnych ruchów kadrowych i jednak trzeba spróbować zatrzymać jak najdłużej tych którzy odejdą. Fanie by było trafić tę Rygę i wszystko robić na spokojnie.

