17-06-2026, 13:12
Jak mamy jeszcze sześć baniek do wydania, to podkupmy ich środkowego obrońcę Tobiasa Mögaarda, środkowego pomocnika Magnusa Knudsena (albo Markusa Solbakkena) i prawoskrzydłowego Tobiasa Becha, i wsio, po strachu o dwumecz.

