17-06-2026, 15:17
(17-06-2026, 13:00)secret napisał(a): O czym wy gadacie? Przecież ich rozjedziemy. I dobrze, że oni a nie jakieś totalne ogórasy bo się poważnie przyłożą do tego meczu nasi piłkarze."
I nie będziemy tym bardziej zwlekać z transferami. Też uważam że dobrze że tak wyszło.
Ale swoją drogą mamy te czutke do kulek podczas losowań...
