19-06-2026, 09:16
Skorpion, nie umiesz liczyć 
Póki nie ma odejść - potrzebny 1 ŚO i 1 DP. I jedziemy.
Jak mnie imponuje na ten moment te okienko to nie mam pytań. Fajny czas by być kibicem Lecha.
A bonusowy transfer/wypo to będzie ewentualnie na koniec sierpnia jak będzie wiadomo gdzie gramy i/lub trafi się ekstra okazja.

Póki nie ma odejść - potrzebny 1 ŚO i 1 DP. I jedziemy.
Jak mnie imponuje na ten moment te okienko to nie mam pytań. Fajny czas by być kibicem Lecha.
A bonusowy transfer/wypo to będzie ewentualnie na koniec sierpnia jak będzie wiadomo gdzie gramy i/lub trafi się ekstra okazja.
