19-06-2026, 09:29
Ok w takim razie Alego też liczymy i czekam, że na pierwszy mecz z Duńczykami będzie gotowy? Nie będzie? No patrz.. To tak jak Alex przez 80% poprzedniego sezonu. Nie samymi suchymi liczbami człowiek żyje. Nie budował bym nic na piłkarzu który może znów po jednym meczu cały sezon pauzować.
