19-06-2026, 09:39
Wydaje mi się, że na obozie do gry będą Douglas, Janyszka, Mońka, Skrzypczak i niepewny Milić. Plus nowy nabytek. A gramy dwójką.
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |