19-06-2026, 09:57
Słabo wygląda środek obrony na tę chwilę i to jest pilny priorytet. Jeśli Milić odchodzi, mamy w zasadzie tylko Mońkę, elektrycznego Skrzypczaka, piłkarza-widmo Douglasa i młodego Janyszkę. Jak do meczu z Aarhus nikogo topowego nie sprowadzą - co byłoby dużym błędem - obronę ustawiłbym tak:
Lis
Pereira Gumny Mońka Gurgul
Najsensowniej byłoby wypchnąć gdziekolwiek Douglasa i wziąć dwóch kozaków na środek obrony. Wtedy będzie spokój. A grania czeka nas w opór, więc każdy swoje zagra.
Lis
Pereira Gumny Mońka Gurgul
Najsensowniej byłoby wypchnąć gdziekolwiek Douglasa i wziąć dwóch kozaków na środek obrony. Wtedy będzie spokój. A grania czeka nas w opór, więc każdy swoje zagra.
