19-06-2026, 10:29
A myślicie, że stoper dołączy nawet jak dogadają się z Miliciem? Mam taką nadzieję, ale obawiam się, że jak dogadają się z Miliciem to odpuszczą stopera. Ciekawe swoją drogą w czym jest spór z Miliciem, że nie mogą dojść do porozumienia. Pewnie długość kontraktu.
