19-06-2026, 10:34
Kiedyś czytałem, że Milić chce kontraktu 2+1, pewnie wysokość zarobków też nie do końca jest zbieżna z tym co Rutek chciałby dać.
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |