19-06-2026, 11:15
no własnie. taka tylko łyżka dziegciu mała - my w zeszłym sezonie przeciekaliśmy w obronie, po części z powodu źle dobranej taktyki na niektórych przeciwników, ale też z powodu słabej jakości z tyłu. więc fajnie że inwestujemy w kozaków z przodu, ale też dobrze by było pomyśleć o podstawie, czyli obronie. Taki Wiśniewski w RTSie im zapewnił utrzymanie. Potrzebujemy u nas Szefa. Nie będzie nim Milic, może kiedyś Mońka, Joel słabo broni i Niels musi tam rotowac z Gumnym, Gurgula który sie podciągnął zmiennikiem jest Moutinho. no słabo to wygląda....
