19-06-2026, 11:26
Wiadomo czy poza Alim w poniedziałek wszyscy wrócą do treningów czy mamy jakichś kontuzjowanych już na starcie przygotowań?
Cudownie że nikt z naszych nie pojechał na mundial. Uważam to za duży atut.
Cudownie że nikt z naszych nie pojechał na mundial. Uważam to za duży atut.

