19-06-2026, 11:38
Ciekawe czy podpisanie Irańczyka na PS oznacza, że to nasz nowy DP będzie w typie "kot-Palmiorz", na wypo z wykupem za kilka MEUR. Zobaczymy. Ja się spodziewałem, że tak ściągać będą własnie skrzydłowego.
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |