(19-06-2026, 10:14)Róża napisał(a): i ma dołączyć lewonożny stoper, pomimo Milicia.
To pewne info? (bo postuluję to od kilku miesięcy, więc byłbym wniebowzięty)
(19-06-2026, 09:13)Skorpion napisał(a): Alexa nie ma co liczyć na stoperze. Dlatego piszę o dwóch. Na skrzydło także by się jeszcze jeden kot przydał.
Nie skreslałbym Douglasa. Nie można zignorować tej rewelacyjnej rundy na początku - to pokazało jego potencjał. Jeżeli grał tak, że powołoano go do reprezentacji, to teraz, gdy wchodzi w prime time wiekowy, sufit ma jeszcze wyżej. Trzeba to z niego wycisnąć. Tak samo ze Skrzypczakiem.
