19-06-2026, 11:51
(19-06-2026, 11:38)dst95 napisał(a):(19-06-2026, 11:37)rojber napisał(a): Liczę jeszcze Janyszke - póki co nie padła jasna deklaracja z klubu o wypożyczeniu.
Okej, nie chcę się spierać o to, ale utrzymanie tego chłopaka to jakieś zupełne grosze akurat. Liczmy pięciu.
Zgadza się, zapewne grosze ale z drugiej strony jest nam potrzebnych 6 stoperów? W przypadku Janyszki może się okazać, że chłopak ma papiery jak Mońka i może w hierarchi wskoczyć np. na 3-4 miejsce (licząc, że przyjdzie solidny grajek). To już wolę pożegnać Milica a kasę z jego kontraktu dołożyć jakiegoś kozaka.
