(19-06-2026, 11:51)rojber napisał(a):(19-06-2026, 11:38)dst95 napisał(a):(19-06-2026, 11:37)rojber napisał(a): Liczę jeszcze Janyszke - póki co nie padła jasna deklaracja z klubu o wypożyczeniu.
Okej, nie chcę się spierać o to, ale utrzymanie tego chłopaka to jakieś zupełne grosze akurat. Liczmy pięciu.
Zgadza się, zapewne grosze ale z drugiej strony jest nam potrzebnych 6 stoperów? W przypadku Janyszki może się okazać, że chłopak ma papiery jak Mońka i może w hierarchi wskoczyć np. na 3-4 miejsce (licząc, że przyjdzie solidny grajek). To już wolę pożegnać Milica a kasę z jego kontraktu dołożyć jakiegoś kozaka.
Tu pełna zgoda.
Red. Staszewski napisał wczoraj na X (chyba jakoś tam w miarę poinformowany, bo chyba pierwszy napisał wprost, że chodzi o Sayyadmanesha i podał kwotę za podpis) na temat stopera tak:
"Muszą wzmocnić. I szukają poważnego gościa".
https://x.com/s_staszewski/status/206761...54702?s=20

