19-06-2026, 11:58
Stoper powiedzmy będzie ogarnięty. Mnie jeszcze martwi lewa strona. Moutinho kompletnie nie dojeżdżał a przyszłość Gurgula w Lechu nie jest jasna. Z resztą nawet jakby został to chyba powinni rozważyć odpalenie Moutinho i sprowadzenie kogoś solidnego do rywalizacji.

