19-06-2026, 13:29
Był taki piłkarz co też zagrał parę dobrych meczów Filip D a potem przepadł. Alex przez ostatnie dwa sezony grał pół. Jaka pewność,że za chwilę znowu nie wypadnie. Bardzo ryzykowane.
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |