19-06-2026, 20:32
(19-06-2026, 10:29)Kefas9494 napisał(a): A myślicie, że stoper dołączy nawet jak dogadają się z Miliciem? Mam taką nadzieję, ale obawiam się, że jak dogadają się z Miliciem to odpuszczą stopera. Ciekawe swoją drogą w czym jest spór z Miliciem, że nie mogą dojść do porozumienia. Pewnie długość kontraktu.
Ja tu jakiś czas temu pisałem, zdaje się, że przeszło nie zauważone za bardzo: z mojej wiedzy wynika, że w klubie dostrzegają, ze Milić robi się coraz bardziej szklany. Coraz dłuższe przerwy, mięśniowe problemy, dłuższe dochodzenie po kontuzji do jako takiej dyspozycji. I to obok długości kontraktu jest ponoć główna przeszkoda.
