3 godzin(y) temu
Zupełnie niepotrzebnie. Że względów zawodowych mam kilku Znajomych w Wawie którzy sztywno kibicują Legii. Z tym Nsame to była kwintesencja obecnej ich sytuacji. Wynegocjowali kontrakt (w tym wypadku sporą obniżkę pensji piłkarza) ma który dopiero mieli znaleźć pieniądze. Wiem że to brzmi niewiarygodnie ale taka teraz jest Legia. Szukali pieniędzy próbując opędzlować Kacpra Urbańskiego, Leszczyńskiego lub tego Rumunoniemca (kolejność nieprzypadkowa) i następnie podpisać co ustalili. Nsame razem z Agentem wqrwili się a resztę już znamy.
