1 godzinę temu
( 11 godzin(y) temu)koziołek napisał(a): Moim zdaniem może tak się zdarzyć ale tylko poprzez słabość innych. Legia być może będzie przepychać mecze, grać podobnie jak wiosną a reszta może punktować różnie.
Wolałbym nie widzieć ich w czubie tabeli ale nie jest to dla mnie jakaś abstrakcja.
Tylko, że nikt nie chce być słabym. Jest Lech, Górnik, Jaga, Raków, GKS specjalnie nie chce się osłabiać tylko dokupuje kolejnych grajków, inwestuje Korona, porządki robi Pogoń, Widzew robi drugie podejście. Jest Wieczysta, jest Wisła.
To ponad połowa ligi.
