( 6 godzin(y) temu)Kefas9494 napisał(a):( 6 godzin(y) temu)uncoolben napisał(a): A ja przypominam sobie, jak Rutkowski mówił, że o wykupie Palmy ewentualnie pomyslą, jak Celtic obnizy cenę, a my sprzedamy jednego lub dwu młodych... jakiś sponsor wszedł z kasą, czy jest dogadany gruby transfer out?
Pewnie tego Yegbe jeszcze w Szwecji obserwowali.
Albo po prostu nie ogłaszają światu wszem i wobec jaką dysponują kasą, bo wtedy, co za zaskoczenie, ciężej się negocjuje.
Jak myślisz mordo, jaka byłaby szansa na obniżkę ceny za piłkarzy, jakby powiedzieli w mediach "jak nie obniżą to dajemy 4 bańki bo mamy 15 baniek euro na transfery"?
Niemniej, pewnie młodzi zostaną opierdoleni out jak będzie oferta.
Ja nawet pisałem wcześniej, że są sygnały, ze jest bardzo dobrze z kasą, ale że aż tak...
Niemniej jak licze na palcach, to mi się to coś jednak do końca nie spina - myślę, że coś konkretnego już jest przyklepane out. Oby nie Mońka...
( 6 godzin(y) temu)Antonio napisał(a): Metz straciło 76 bramek w 34 meczach
Następna ekipa 60 a kolejna 20 mniej niż Metz.
Angers Blazicia straciło 81, gdy do nas przychodził - a grajek to był co najmniej przyzwoity

