4 godzin(y) temu
( 6 godzin(y) temu)SpokoLoko napisał(a): Trzeba przyznać, że info out mamy w pytę szczelne. Wiara zastanawia się, czy Milic podpisze a tu cwancykiem transferowany obrońca za 3 mln. Oby obrona w przyszłym sezonie była tak szczelna
edit: on ma 195 cm wzrostu i 91 kg wagi. Co za byk!
Ponownie przypominam: robimy transfery o których mówił zarząd: 4 - 5, pozycje: bramkarz, lewnożny stoper, defensywny pomocnik (czekamy), prawoskrzydłowy i transfer Premium w sierpniu (?). Odkąd zawitał Niels wszystko idzie gładko.

