3 godzin(y) temu
Legia po prostu nie ma kasy. Nie ma inwestora. Pan Pudel więcej nie dołoży. Biorą jakiś Zjawińskich czy inny asów co się od Warty odbijają i liczą na cud i drugiego Lewego. Plus trener jednego klubu któremu tylko tam idzie. No nic znowu walka o spadek? Nie sądzę pewnie środek.
