3 godzin(y) temu
(Wczoraj, 23:06)Skorpion napisał(a): Spokojnie w drugiej lidze jest jeszcze paru ,,Lewandowskich" tym razem na pewno się uda
Ja bym się nie śmiał. My dostaliśmy Lewego od losu bo nie byliśmy tak bogaci. A Legia celowała wyżej. Teraz się role odwróciły ale to wcale nie znaczy że też oni trafią dzięki temu jakiś talent. Z biedy czasem rodzą się dobre rzeczy

