55 minut(y) temu
https://www.youtube.com/watch?v=tkwuV4EJfy8
2:00 Nieźle.
Mi się gość podoba.
Swoją drogą - jeszcze dziś rano pisałem, że stoper do końca czerwca i żeby się nie żalić, że jeszcze nie ma.
2:00 Nieźle.
Mi się gość podoba.
Swoją drogą - jeszcze dziś rano pisałem, że stoper do końca czerwca i żeby się nie żalić, że jeszcze nie ma.
