5 godzin(y) temu
Generalnie to ta Legia przestaje grzać, dla mnie to już średniak ligi który nie jest żadnym rywalem w walce o Majstra i nie ma też szans by spadli z ligi. Do tego stopnia zdziadziali, że tam już nie ma nawet Grajka który by mnie wkurwiał - żadnych Radoviców, Vukovicw, Luquinhasów czy Joshuów, nawet dziadersa Jędzy czy tej pizdy w lokach na ławce już nie będzie. Bida Koledzy, bida...
