3 godzin(y) temu
Z wkurwiających został Augustyniak. Oby nowa mudzina Tero Yebnęła mu z bara, bo wybitnie cwaniakowaty Rafałek jest.
https://m.youtube.com/shorts/2RQ1YdI6dMc
Let's go Kolejorz!
https://m.youtube.com/shorts/2RQ1YdI6dMc
Let's go Kolejorz!
