1 godzinę temu
( 11 godzin(y) temu)galis napisał(a): Generalnie to ta Legia przestaje grzać, dla mnie to już średniak ligi który nie jest żadnym rywalem w walce o Majstra i nie ma też szans by spadli z ligi. Do tego stopnia zdziadziali, że tam już nie ma nawet Grajka który by mnie wkurwiał - żadnych Radoviców, Vukovicw, Luquinhasów czy Joshuów, nawet dziadersa Jędzy czy tej pizdy w lokach na ławce już nie będzie. Bida Koledzy, bida...
Oj wcale bym się nie zdziwił jak w tej przedziwnej lidze Papszun uprawiający swoją siermiężną taktykę, ślizgający się w końcówkach przy "drobnej" pomocy sędziów nie włączył się do gry o puchary czy nawet majstra. Obym się mylił.

