Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb drzewa
Pod kątem sportowym. Gdyby grała Kopenhaga i Karabach to byłaby sraczka a to są jednak ekipy obecnie od nich lepsze.
 
Odpowiedz
Chciałem uniknąć dwójki z trójki Arhus, Thun, Sabat z naciskiem na Sabah że względu na tamtejszy piekielny upał w lipcu. Losowanie właściwie w południe więc wtedy wrócimy do tematu.
 
Odpowiedz
Pechowe to losowanie koszyka jakby nie patrzeć
 
Odpowiedz
No nie mamy szczęścia do tych losowań. Oby w południe ten trend się odwrócił.
 
Odpowiedz
No szczęścia nie mamy.... Carstensen tam jeszcze gra?
 
Odpowiedz
No i nie odwrócił
 
Odpowiedz
Kur... no zawsze najgorszy rywal w tym LM. Jak nie Karabach to mistrz Danii zamiast jakichś Łotyszy czy San Marino.
 
Odpowiedz
Najgorzej... ktoś może coś więcej napisać o Duńczykach?
 
Odpowiedz
Niels lubi to.
 
Odpowiedz
to się nie dzieje... po raz kolejny losujemy najgorzej jak się da
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości