Liczba postów: 126
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
2
Zdaje się, że dzisiaj Dobrasz coś mówił na meczykach o tym, że Milić ma ofertę na stole od jakiegoś czasu i jak do poniedziałku jej nie podpisze to się rozstają.
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
on tak ostatnio mówi że nie wiadomo czy wie, czy zgaduje. ale wg tego co powiedział, to a) Milic chce dłuższy kontrakt i b) oczekuje większej kasy. ale to chyba są takie domysły, które może snuć każdy z nas, gdy nie dochodzi do porozumienia.
plus ma się nie pojawiać na zgrupowaniu po przerwie w przyszłym tygodniu jeśli nie będzie miał nowego kontraktu
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Jego po prostu karnety nie interesują.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Dawidek to obecnie taki fajny ziomek. Poklepią go po pleckach ale to wszystko. Nic nie wie.
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Dunczycy piszą, że pierwszy mecz we wtorek o 19.00 Idealnie ze nie środa, to oznacza że rewanż u nas w środę. Przy dobrych wiatrach nie trzeba będzie przekładać Craxy tylko będziemy w idealnym rytmie meczowym - wtorek- sobota- środa- w każdym przypadku cztery dni przerwy
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Klubowy profil na fb, zacząłem obserwować