Liczba postów: 301
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2025
Reputacja:
8
Kroczek jako strażak nie jest zły, ale skład Arki jest tragiczny- moim zdaniem lekko słabszy niż Niecieczy
Liczba postów: 858
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
37
Arka ma bilans wyjazdowy 1-1-13, bramki 6-30.... Jak oni się utrzymają, to uznam to za mały cud. Braknie im tych punktów przehulanych z Legią i Arką.
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Z Arką raczej jeszcze nie grali.
Liczba postów: 301
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
23
Ickowi pewnie chodziło o Lechię. No szkoda. Arka miałaby 34 pkt, Lechia i Radomiak po 33, a Legia i Widzew 29 i grupa spadkowa miałaby solidny bufor 4 punktów do bezpiecznego miejsca.
Liczba postów: 388
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
strzelisty dobrze wiedział o co chodzi Ickowi
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
U siebie mają Zagłębie, Górnik Jagę i Bruk Bet może być ciężko. Choć u siebie dobrze grają. Dwa zwycięstwa i dwa remisy brałbym w ciemno.