Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Czubak to lepszy trensfer niż Adamski i Agnero jest tylko jedno ale. W Lechu Czubak nie miałby 15 bramek grając 24 meczów w pierwszym składzie bo on nie zagrałby 24 meczów w pierwszym składzie. Presja mniejsza, alternatyw brak to i gra się łatwiej. Daj Agnero do Zagłębia to będzie miał zbliżony dorobek.
Liczba postów: 589
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Nie mów dwa razy. Tam się wtrąciła UEFA i zaleca Sąd Arbitrażowy a wtedy możliwe jest zawieszenie kary I przywrócenie odjętych punktów do czasu rozstrzygnięcia sporu
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Arka dziś mecz o 6 pkt na własnym terenie. Będzie ciężko ale u siebie oni potrafią plus nowy trener.
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
07-04-2026, 08:23
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2026, 08:24 przez Mosina.)
Jak definiujesz mecz o 6 pkt? Bo ten nim nie jest
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Oczywiście że powinien. Piłka nie przy ciele, łapy rozpuszczone. W takiej sytuacji przeciw nam odgwizdaliby karnego bez mrugnięcia okiem.
Liczba postów: 80
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
1
Też mam wrażenie że karny ewidentny i w wielu przypadkach by to odgwizdali.
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Z całym szacunkiem dla Czubaka, żeby wygryźć Ishaka to trzeba trochę więcej niż to co prezentuje napastnik Motoru.