Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
07-04-2026, 20:36
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2026, 20:50 przez galis.)
Analiza wsteczna zawsze skuteczna...
W tym Czubaku dziwi mnie to, że wcześniej nie dostał szansy w ekstraklasie, papiery i liczby miał.
Jeśli chodzi o wyławianie perełek to brać Kubiaka, zwłaszcza jeśli Arka tfu tfu spadnie
Edit. Z perspektywy lata 2025 szukałbym trzeciego wyboru myśląc, że skoro Czubak do 25 roku życia nue podbił Ekstraklasy to już tego nie zrobi a Agnero? Jakiś taki pokraczny, biega niczym Misiek Koterski w Dniu Świra a liczby miał gorsze nizeli Szymczak, który jest praktycznie w jego wieku. My potrzebowaliśmy następcy Ishaka. Czubak byłby dobrym wyborem po poprzednim Mistrzostwie gdy Ishak był młodszy
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Brawo Arka! W następnej kolejce przeskoczy Legię.
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
07-04-2026, 21:01
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2026, 21:20 przez galis.)
Jeden więcej i przede wszystkim lepszy bezpośredni bilans z Legią
Edit. Jeden więcej niż Lechia i 5 więcej niż Legia mając z tą ostatnią lepszy bezpośredni bilans. Ale to tylko gdybanie I nasze słynne "gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka"
Gdyby nie Palma w Częstochowie, gdyby nie ostatnia akcja z Pogonią czy Quma w Gdyni to szampany by się już mroziły
Edit 2. Mam nadzieję że przełączyliście się na Real-Bayern. Po ligowym dżemiku odnoszę wrażenie że to inna dyscyplina sportu
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
To prawda, niech tak zostanie i w maju o tym zapomnę bo dziś naprawdę żal dupę ściska, zwłaszcza za Częstochowę i Pogoń bo 1:0 z mocną u siebie Arką punktów jeszcze nie gwarantowało ale te dwa wcześniejsze mecze...
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Jagiellonia ma teraz dwa wyjazdy pod rząd - do Kielc i do Gdyni. Nie mówię hop, ale jest potencjał żeby fajnie odskoczyć, a już na pewno utrzymać status quo.
Liczba postów: 66
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
7
Skupmy się na sobie, a nie innych. Nikt inny za nas Mistrzostwa nie wybiega.
Liczba postów: 80
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
1
Pogoń , Legia, Arka, Radomiak to zespoły które grają o utrzymanie więc obstawiam że to będą ciężkie mecze i będziemy tutaj tracić punkty. Motor u siebie może wygrać z każdym a na koniec Wisła która może będzie chciała powalczyć o puchary, ale to juz będzie wiadomo wcześniej czy będą mieć na to jeszcze szanse. Walka o mistrza jak i o utrzymanie będzie trwała do ostatniej kolejki.