( 7 godzin(y) temu)Pucenty napisał(a): Szybko te "do końca czerwca" się zadziało. Gruba kasa, oby słusznie wydana, ciężko coś wyrokować po TM... Yannick będzie miał kuma po odejściu Oumy i Tofika.
Czy oni gdzieś Klimczaka przywiązali i zakneblowali?
Jak przyjdzie Ryba to mamy praktycznie przy braku odejść pierwszy skład na gotowo... Jestem pod wrażeniem.
skład gotowy na przygotowania - to jest coś co mi się od lat tutaj marzyło -brawo! zawsze uważałem że lepszy ktoś nominalnie słabszy na koniec czerwca, niż "niewiadomo" kto na koniec okienka, gdy już jest/może być po wszystkim w zakresie "reaching stars"


