2 godzin(y) temu
Tylko nie na tym to polega jak ściąganie randomowych chłopaków z jednym dobrym sezonem i wypisywaniem, że to nowy Lewy. Już nie mówiąc o tym, że tego Adamskiego widziałem w Warcie i to co robił tam to zakrawało na kpinę był po prostu totalnie drewniany i słaby. Odpaliła go Warta i nic tego nie zmieni.
