Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30
Tryb drzewa
#21
Mój znajomy z liceum na ławce Wisły. Zresztą do niedawna trener w Akademii Lecha.
Jest trochę tych powiązań.
 
Odpowiedz
#22
Mrozek - Gumny, Mońka (Skrzypa), Janyszka, Moutinho - Dudek (Jagiełło), Ouma - Hakans, Ishak, Ismaheel (Walemark) - Agnero

Ja bym to tak ustawił... Można poćwiczyć na dwóch napastników. W drugiej mógłby być debiut Gmura, Delikata czy Szymczaka. Ale nie mam zielonego pojęcia czy ktoś w ogóle takie plany ma. No i zapewne przesadziłem ze zmianami, chociaz kiedy jak nie w takim meczu?

Ale stawiam nieśmiało, że jutro Janyszka w pierwszym składzie będzie testowany.
 
Odpowiedz
#23
Kiedy? Od przyszłego sezonu, dajmy się pobawić bez presji tym co ciągnęli ten wózek w tym sezonie.
 
Odpowiedz
#24
Uważam jak Pukiel. Jakbym był piłkarzem to chciałbym zagrać w takim meczu. Bez presji, pobawić się, przy głodnym dopingu. To jest jak fajna nagroda.
 
Odpowiedz
#25
Oprócz gry o 3 pkt to warto dzisiaj wspomóc Ishaka w zdobyciu korony strzelców.
 
Odpowiedz
#26
To jest ten jedyny mecz w sezonie bez presji, potrzeby wygrania. Niech zagrają sobie ze spokojem. Z luzem. Ale też jak mistrzowie. na nich!!!
 
Odpowiedz
#27
(22-05-2026, 23:16)Pucenty napisał(a): Mrozek - Gumny, Mońka (Skrzypa), Janyszka, Moutinho - Dudek (Jagiełło), Ouma - Hakans, Ishak, Ismaheel (Walemark) - Agnero

Ja bym to tak ustawił... Można poćwiczyć na dwóch napastników. W drugiej mógłby być debiut Gmura, Delikata czy Szymczaka. Ale nie mam zielonego pojęcia czy ktoś w ogóle takie plany ma. No i zapewne przesadziłem ze zmianami, chociaz kiedy jak nie w takim meczu?

Ale stawiam nieśmiało, że jutro Janyszka w pierwszym składzie będzie testowany.

Wychodzimy na galowo, a w trakcie meczu zmiany i owacja dla tych którzy najmocniej przyczynili się do MP....Papy, Palmy, Koziego, Mońki, Mrozka i Leo.
 
Odpowiedz
#28
Dokładnie tak jak pisze Wania, najmocniejszy dostępny skład i w okolicach 55-60-70 minuty zmiany najbardziej zasłużonych graczy + jeżeli Bartek na 100% odchodzi to też można by go zmienić, dla owacji.

Ps.
@Koziołek
Widzę, że ktoś tu kończył X LO Wink
 
Odpowiedz
#29
pełna zgoda, dodam tylko że zmiany koniecznie pojedyńcze
 
Odpowiedz
#30
Nie da się bo są tylko 3 okienka na zmiany, więc 2x muszą być podwójne.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości