Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
dzięki, tego nie wiedziałem mimo że chatę obok mieszka sędzia międzynarodowy i często rozmawiamy o przepisach - ale bardziej w kontekście kontrowersji z boiska
Liczba postów: 16
Liczba wątków: 0
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
0
Ciekawe jak dzisiaj z celownikiem u kapitana bo coś czuję że koledzy będą chcieli mu pomóc w walce o króla strzelców.
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
Musiałby być pierwszy w lidze hattrick
Liczba postów: 301
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
23
23-05-2026, 18:57
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-2026, 20:30 przez pacal.
Powód edycji: post do usuniecia
)
Racja @Antonio. Post do usunięcia.
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Daj już chłopakpwi spokój.
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
23-05-2026, 22:17
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-2026, 22:20 przez Mosina.)
Mistrzów się nie sądzi. Szkoda, że przeszliśmy drogę od ikonicznej sytuacji, obrony karnego i bramki Agnero do straconego prowadzenia w doliczonym czasie i strzelonej bramki przez naszego byłego piłkarza. szkoda.
wiem że to ostatni mecz, rozprężenie - ale też to taki sezon w pigułce przy Bułgarskiej.
z przodu mamy magików, Palma i Walemark - obie bramki przepięknej urody. Ale z tyłu jesteśmy leszczami i z tą formacją LM nie zwojujemy.
To tyle. Cytat meczu "P.RUTKOWSKI K.KLIMCZAK - DZIĘKUJEMY" oraz fajne przyśpiewki dla piłkarzy. Brawo za pomysłowość - najlepsza dla Aliego i Palmy!
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Atakiem wygrywaliśmy mecze i zdobyliśmy trofeum, przy tragicznie wyglądające formacji defensywnej - wyjątek potwierdzający regułę. Tu musi nastąpić poprawa, bo w 2 rundzie eliminacji możemy nie trafić na ogórków.
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Strasznie nie lubię tych ostatnich meczów. To nigdy nie jest porywające widowisko i więcej dzieje się wokół boiska niż na nim.
To był 10ty mecz którego nie wygraliśmy na własnym boisku i tutaj najwięcej pracy czeka sztab szkoleniowy. Wymyślić jak sobie poradzić z tym, że przyjeżdża byle piłkarski ofynflus i odbiera nam punkty na własnym stadionie.
Traciliśmy u siebie punkty m.in. z:
- Cracovią - 3 punkty
- Zagłębiem Lubin - 3 punkty
- Lechią Gdańsk - 3 punkty
- Arką Gdynia - 2 punkty
- Motorem Lublin - 2 punkty
- Pogonią Szczecin - 2 punkty
no i wczoraj z Wisłą Płock - 2 punkty.
17 punktów straconych z ekipami z grupy takich które rok temu zabrały nam 3. To się nie może zdarzyć w kolejnym sezonie.
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Jak będziemy grali w pucharach, musi być szeroka, nie tak jak w tym sezonie podatna na kontuzje kadra. W przeciwnym razie się powtórzy niestety.