Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ligi zagraniczne
Tryb drzewa
#51
O 14:30 LASK walczy o mistrzostwo.
 
Odpowiedz
#52
Musi co najmniej zremisować.bo Rapid już w 10 więc raczej nie pomoże
 
Odpowiedz
#53
Ja pierdolę, ktoś wyjaśni za co Demir dostał czerwoną kartkę? Był faulowany, wstał, ściągnął buta i rzucił za linię boczną i... za to dostał asa kier Big Grin

Tutaj multiliga leci:
https://dlhd.pk/watch.php?id=559
 
Odpowiedz
#54
Linz prowadzi Big Grin
 
Odpowiedz
#55
Niejaki Xavier Mbuyamba. Smile
 
Odpowiedz
#56
Niech mu żona buja dzamba  Smile
 
Odpowiedz
#57
Z tego co widzę, LASK Linz ostatnio mistrzem był w roku 1965. I zarazem było to ich pierwsze mistrzostwo. Ostatnie lata to dwa tytuły Sturmu Graz, wcześniej dziesięcioletnia dominacja Salzburga, kilka tytułów Austrii, Rapidu, coś jeszcze dołożył Sturm, po jednym tytule GAK Graz i Tirola Innsbruck, i to na tyle w XXI wieku. Niezła historia jak dowiozą. Jeszcze czterdzieści pięć minut.
 
Odpowiedz
#58
Lask 2 Wink
 
Odpowiedz
#59
Mam nadzieję, że za pół godziny dla Gabinetów zacznie się, jak mówi moja córeczka, handlóweczka i ruszą na porządne zakupy. Druga taka szansa może się prędko nie powtórzyć.
Edit. Już mogą, wiem że nie takie cuda się zdarzały ale jest 3:0, qrwa! Mamy to.
 
Odpowiedz
#60
3-0 więc już chyba aż tak nie spierdolą, czy to już na 100% daje rozstawienie w Q4 ?
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości