Liczba postów: 227
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
Rzucą, rzucą, za błędy się płaci...
Liczba postów: 133
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
1
22-11-2025, 22:09
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2025, 22:11 przez SpokoLoko.)
Królowie okienka, galaktyczni duszeni przez betony u siebie. Oby jak najdłużej prowadził ich Astiz. Dobrą robotę robi.
Liczba postów: 1,031
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Oni tam wszyscy cały czas myślą, że mają klasowych piłkarzy.
Liczba postów: 1,910
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
Ja pierdole. Jak się nie wygrywa 4:1 to się remisuje 2:2. Wielki niedosyt
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Szkoda. Zremisowała drużyna lepsza.
Liczba postów: 592
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
W tej radości z poczynań Legii jest jedna smutna refleksja - w ostatnim czasie tylko my nie pojechaliśmy tam po trzy punkty
Liczba postów: 168
Liczba wątków: 2
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
1
Rok temu w Kielcach graliśmy z Koroną przy gorszych warunkach, a tu w Białymstoku mecz odwołany