Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa
Super mecz rakowa w 10 stracili 2 punkty i zabrali 2 punkty koszernym
 
Odpowiedz
Cracovia ma coraz bardziej cieplutko.
 
Odpowiedz
Cracovia to sobie cały czas utrudnia zamiast pomagać.
 
Odpowiedz
Burdel organizacyjny, walki w gabinetach, a piłkarze to widzą i nie będą umierać.
 
Odpowiedz
Wygląda na to że Pogoń aktywnie włącza się do walki o utrzymanie.  Na boisku wyglądają dramatycznie.

przepis na dobry transfer napastnika jak widać jest prosty, wyróżniający się zawodnik z 1 ligi, do tego nie za drogi - ten ich Adamski nawet umie grać w piłke (nie mówię o samym dostawianiu nogi) w przeciwieństwie do Rajovia, i zaczyna im sie układać granie na 2 napastników.
 
Odpowiedz
Dobry bo względnie wygląda na tle beznadziejmej Pogoni i swojego kolegi z ataku? Miałem "przyjemność" oglądać wcześniejsze mecze Legii i broń boże nas przed takimi dobrymi transferami.
 
Odpowiedz
ja tez oglądałem wcześniejsze i bywał najlepszy na boisku - mozliwe że na tle słabej Legii. co ciekawe też jest mocny w pressingu - co na pewno lubi Papszun. biega dziwnie, ale zaskakująco skutecznie utrzymuje się przy piłce.

broń boże, racja - mamy Agnero na szczeście Wink
 
Odpowiedz
Gdyby w Lechu był napastnik który grając w 8 meczach od dechy do dechy miał 1 bramkę i 1 asystę to raczej nikt nie zachwycałby się tym, że jest mocny w pressingu i skutecznie utrzymuje się przy piłce.

Na forum jest od zawsze jakiś dziwny zachwyt piłkarzami dziadów. Fasbendera ktoś tu chciał ściągać po spadku Niecieczy, Pau Sans miał strzelić więcej bramek niż Agnero, Szmyty, Chodyny i reszta też miała nas zbawić bo skoro u dziadów robią takie liczby to w Lechu zrobią 2 razy więcej itd. 

Jeśli w pierwszej połowie meczu z Górnikiem Adamski nie będzie miał asysty ani nie strzeli bramki to Agnero będzie skuteczniejszym piłkarzem w przeliczeniu na minutę gry Smile
 
Odpowiedz
Adamski jest tak samo dobry jak Agnero
 
Odpowiedz
(06-04-2026, 21:10)Antonio napisał(a): Gdyby w Lechu był napastnik który grając w 8 meczach od dechy do dechy miał 1 bramkę i 1 asystę to raczej nikt nie zachwycałby się tym, że jest mocny w pressingu i skutecznie utrzymuje się przy piłce.

Na forum jest od zawsze jakiś dziwny zachwyt piłkarzami dziadów. Fasbendera ktoś tu chciał ściągać po spadku Niecieczy, Pau Sans miał strzelić więcej bramek niż Agnero, Szmyty, Chodyny i reszta też miała nas zbawić bo skoro u dziadów robią takie liczby to w Lechu zrobią 2 razy więcej itd. 

Jeśli w pierwszej połowie meczu z Górnikiem Adamski nie będzie miał asysty ani nie strzeli bramki to Agnero będzie skuteczniejszym piłkarzem w przeliczeniu na minutę gry Smile

albo innymi Czubakami Wink

na szczęście nie mamy takiego problemu, bo nasz napastnik nie utrzymuje się przy piłce, więc nie mamy się czym zachwycać. nie jesteśmy dziadami więc dziad sie jakoś uchowa - nie pierwszy zresztą. na forum jest od zawsze dziwna tolerancja na takie twory, i to za całkiem dobrą kasę.

Oczywiście zaraz powiecie że napastnika się rozlicza z bramek, antycypuję...
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 33 gości