Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa
legia na puchary ???
 
Odpowiedz
Na chyba jednak nie Smile
 
Odpowiedz
Zapeszyłeś  Smile
 
Odpowiedz
Widok legionistów po stracie prowadzenia w ostatniej akcji meczu - bezcenny.
Mecz ogólnie marny. Szczególnie w wykonaniu Górnika. Oni są bardzo przereklamowani
 
Odpowiedz
Ale wreszcie warszawka dostała to co nieraz sama miała więc ten remis smakuje podwójnie
 
Odpowiedz
Dla nas wynik idealny, Legia ciągle sraczka a Górnik do nas nie podgoni. Oby jutro nasi kopacze nie zawiedli.
 
Odpowiedz
Generalnie robią w tym roku dobrą robotę- zatrzymali Jagę gdy była na mitycznej autostradzie do Mistrzostwa, remisując z Rakowem praktycznie wybili im z głowy walkę o Majstra, wczoraj nie pozwolili zrównać się Górnikowi punktami by wywierał na nas presję w dzisiejszym meczu a mimo to wciąż nie mają spokoju w walce o utrzymanie. Gdyby jeszcze urwali za tydzień punkty Lubinowi a na koniec spadli to normalnie Legia moich marzeń  Big Grin
 
Odpowiedz
Nie, nie. Za tydzień to Leszek Ojrzyński musi triumfować. Dość tych remisów psim swędem po karnych, rogach, frajerskiego kradnięcia minut zagrywkami Papszuna bramkarzem. Naprawdę dość. Dwa najbliższe mecze muszą wyłapać w trąbę. Smile
 
Odpowiedz
Najważniejsze, żeby się Widzew spierdolił. Jest na to szansa patrząc, że do pokonania psim swędem outsidera na własnym boisku potrzebowali krzywej akcji swojego zaangażowanego kibica grającego w Niecieczy do końca czerwca.
 
Odpowiedz
(12-04-2026, 09:10)galis napisał(a): Legia moich marzeń  Big Grin

Jeszcze zapominasz o tym, że gramy z nimi za 2 tygodnie i obawiam się, że papszunek i te kurwy zrobią wszystko aby nam te punkty urwać, to będzie dla nich najważniejszy mecz sezonu, utrzymać się utrzymają, leci termalica, która wczoraj skapitulowała i zamiast wygrać z żydami to dała im 3 punkty, leci niestety Arka oraz pachołki kurwy czyli radomiak.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: gofer, 43 gości