Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa
Jeśli w dwóch najbliższych meczach zdobędziemy komplet punktów to w Radomiu będą nam robili szpaler.
Teraz Górnik z uwagi na puchar nie będzie grał a mecz 32 kolejki gra dzień po nas. Jeśli wygramy z Arką i Motorem to Górnik będzie podchodził do meczu z Zagłębiem mając 9 punktów straty.
Potem oni grają 3 mecze a my czekamy. Wątpię, żeby zgarnęli komplet punktów z Zagłębiem, Arką i Wisłą Płock. Jeśli Zagłębie pierdolnie Górnik to mistrzem zostaniemy wtedy 9 maja ok godziny 22.
 
Odpowiedz
(26-04-2026, 21:48)Antonio napisał(a): Jeśli w dwóch najbliższych meczach zdobędziemy komplet punktów to w Radomiu będą nam robili szpaler.
Teraz Górnik z uwagi na puchar nie będzie grał a mecz 32 kolejki gra dzień po nas. Jeśli wygramy z Arką i Motorem to Górnik będzie podchodził do meczu z Zagłębiem mając 9 punktów straty.
Potem oni grają 3 mecze a my czekamy. Wątpię, żeby zgarnęli komplet punktów z Zagłębiem, Arką i Wisłą Płock. Jeśli Zagłębie pierdolnie Górnik to mistrzem zostaniemy wtedy 9 maja ok godziny 22.

Jeszcze Jaga by musiała nie wygrać z Pogonią…
 
Odpowiedz
(26-04-2026, 21:48)Antonio napisał(a): Jeśli w dwóch najbliższych meczach zdobędziemy komplet punktów to w Radomiu będą nam robili szpaler.
Teraz Górnik z uwagi na puchar nie będzie grał a mecz 32 kolejki gra dzień po nas. Jeśli wygramy z Arką i Motorem to Górnik będzie podchodził do meczu z Zagłębiem mając 9 punktów straty.
Potem oni grają 3 mecze a my czekamy. Wątpię, żeby zgarnęli komplet punktów z Zagłębiem, Arką i Wisłą Płock. Jeśli Zagłębie pierdolnie Górnik to mistrzem zostaniemy wtedy 9 maja ok godziny 22.

Bez przesady. Daj szansę Górnikowi nie wygrać tego przełożonego spotkania- moim zdaniem bliżej 13 maja.

Poprawka: przy założeniu, że zdobędą 4 pkt a my 6pkt, zrównają się z nami punktami ale nas nie wyprzedzą bo mamy lepszy bilans bramek więc faktycznie 9 maja.
 
Odpowiedz
Do tego czasu to Arka już będzie zdegradowana.
 
Odpowiedz
Dziś nam Arka odpowie z walczącym o spadek Piastem.
 
Odpowiedz
Fajnie by było jakby dziś wygrali.
 
Odpowiedz
Jak tak patrzę na mecze Górnika to odnoszę wrażenie, że tylko Arka może coś tam zdziałać (oby Górnik rozegrał 120 min w tym finale PP). No chyba, że Radomiak będzie walczył o utrzymanie do samego końca to też może się postawią. Wisła Płock pewnie rozłoży nogi, z resztą widać, że już ligę olali. Zagłębie to już w ogóle utraciło impet, 4 porażki i 1 wygrana w pięciu ostatnich meczach. Mamy bufor w postaci 1 meczu, który możemy spierdolić w przypadku kompletu punktów Górnika. A gramy teraz w Lublinie, który skomplikował sobie sytuację przegrywając z Żydami. Potem mecz zgodowy... Wyjazd do walczącego Radomiaka no i ostatni zapewne na luzie z Wisłą. Patrząc na realia ekstraklapy to ciężko. No ale z drugiej strony jak się chce zdobyć MP to frajerów trzeba golić.
 
Odpowiedz
Nie wiem jak sobie Górnik radzi w ofensywie ale teraz oni mają murarzy z Lubina i Płocka. Zagłębie niby 4 porażki w 5 meczach ale wszystkie 1 bramką więc różnie może być. Płock tak samo a Arka u siebie to czołowa ekipa Ekstraklasy.
Motor z Kolei pozwolił w 2 ostatnich meczach oddać rywalom 40 strzałów a przecież grał z Widzewem. My z kolei w ostatnich dwóch oddaliśmy 50 strzałów na bramki przeciwników pozwalając przeciwnikom na 11.
 
Odpowiedz
Tak się zastanawiam co będzie lepsze w przypadku Górnika. Porażka w finale PP czy wygrana. Czy porażka podetnie im skrzydła i wytracą impet w lidze. Czy może jednak zmobilizuje ich do walki o te jedno trofeum.
 
Odpowiedz
Zachłysną się zdobyciem pucharu, czego im życzę, i spasują w lidze, jednak pozostaną na podium. Czego również im życzę. Zasługują na wicemistrzostwo.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 17 gości