Liczba postów: 10
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2026
Reputacja:
0
Dlaczego mając niepowtarzalna okazję na zdobycie Mistrzostwa i Pucharu odpuszczą jeden z nich? Ślązaki zawzięte nie sądzę aby cokolwiek odpuścili ,mogę tylko zyskać.
Jak dla mnie Górnik może zachłysnąć się byciem w top 5 haha
Liczba postów: 387
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
Trzeba zagrać kolejne 3 mecze jak z Legią i nie oglądać się za siebie
Liczba postów: 20
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
0
Pokażcie mi piłkarza, który po zdobytym trofeum jakim niewątpliwie jest PP nie wypije lampki szampana.. A jak jest zabawa i świętowanie to czasem trudno się znów zmobilizować. Plusem jest też to, że wtedy Raków przegrywa PP i musi starać się w meczu z Jagiellonią, któraś z drużyn straci wtedy punkty.
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
I tak padnie rekord na wszystich stadionach. Bez względu czy my zapewnimy sobie wczesniej tytuł czy nie. Ja też już chyba nie chce powtórki z meczu z Piastem. Pomimo happy endu.
I nie wierzę że Górnik coś odpuści. Grać swoje. Szkoda tego karnego w 98 min. Byłoby teraz 6 punktów przewagi
Liczba postów: 858
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
37
Mam podobnie. Tak samo było w 2015 roku z Wisłą, gdy któryś jechał na wślizgu do piłki lecącej zaraz przy słupku i brakowało centymetrów, żeby załadował do pustej bramki i zakończył świętowanie.