27-04-2026, 14:54
I rok temu, gdy ratował nas Mario. Lepiej nie kusić losu, oby nie było do 3x sztuka. Niech jest na spokojnie. Oby było.
|
Ocena wątku:
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa |
(27-04-2026, 20:46)galis napisał(a): Nic nie zrozumiałeś więc podejmę trud po raz ostatni: gdy grasz z przeciwnikiem który walczy o życie to często wznosi się om na wyżyny swych umiejętności i gra jakby to był ostatni mecz z pianą na ustach i pełen agresji - to rodzi ryzyko kontuzji których nie potrzebujemy na dwa ostatnie mecze. Drugi aspekt to spuszczenie Arki, to też może być przykre.
(27-04-2026, 20:46)galis napisał(a): Nic nie zrozumiałeś więc podejmę trud po raz ostatni: gdy grasz z przeciwnikiem który walczy o życie to często wznosi się om na wyżyny swych umiejętności i gra jakby to był ostatni mecz z pianą na ustach i pełen agresji - to rodzi ryzyko kontuzji których nie potrzebujemy na dwa ostatnie mecze. Drugi aspekt to spuszczenie Arki, to też może być przykre.