03-05-2026, 22:29
|
Ocena wątku:
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa |
04-05-2026, 08:32
A czego się spodziewać po Canal Plusie
04-05-2026, 09:27
04-05-2026, 10:26
Zawsze mi imponowało w Rakowie to, że mieli plan i go realizowali a drużyna notowała stały rozwój. Zastanawiało mnie co będzie gdy wejdą na szczyt i przyjdzie regres. No i teraz mamy odpowiedź. Gówno będzie. Czego oni się spodziewali? Że przyjdzie młody trener i zgranymi kartami będzie walczył o mistrza i zdobędzie puchar? Nawet nie miał okazji zrobić zmian kadrowych.
04-05-2026, 12:06
Panika. Swierczewskiemu skończyła się cierpliwość inwestycyjna i brak pucharów będzie dramatem.
Po tej zmianie nagle zaczną wygrywać?
Po tej zmianie nagle zaczną wygrywać?
04-05-2026, 12:48
Chyba, że doszło w Rakowie do efektu Rumaka i Kroczek pisał raport o Tomczyku.
04-05-2026, 20:24
Radomiak strzela dwie bramki grając w 10. Patrz Legio i ucz się. A Lechia chce chyba też spaść
04-05-2026, 20:25
Radomiak się właśnie utrzymał. W Lechii chyba nie płacą. Przeciwnik w dziesiątkę od połowy pierwszej połowy, a betony bęcki trzy do jaja.
04-05-2026, 20:32
Przypominam, że my jeszcze gramy z Radomiakiem.
04-05-2026, 20:56
straszne
Browsing: 11 gości
