Liczba postów: 369
Liczba wątków: 6
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
12
Piłka nożna to biznes. Podziękować za ogromny wkład w sukcesy klubowe i szukać innego magika w jego miejsce. Mamy maj, zerwane ACL, z jego historią kontuzji to wątpię by do gry był w przyszłym sezonie.
Liczba postów: 336
Liczba wątków: 4
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
5
Dać mu rok kontraktu na zaniżonych warunkach i na wiosnę wróci pomóc w obronie mistrzostwa. Szkoda chłopa i duża strata dla nas gdyby jednak postanowił zostać u nas to byłoby kim atakować LM, a tak to musimy szukać nowego magika.
Nasz Kolejorz to Nasze życie!
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Dokładnie nikt go nie weźmie obecnie. Zaproponować małe siano na rok plus rok i zobaczyć co się będzie działo.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Nic nie będzie, to już koniec jego przygody w Lechu. Im dłużej grał, tym lepiej. Pogromca szmaty - dziękuję z całego serca.
Liczba postów: 185
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
5
Jako Klub który ma aspiracje do grania na europejskim poziomie nie mozemy byc niewolnikiem jednego swietnego skądinąd piłkarza. Musimy mieć wariant zastąpienia Alego.
Liczba postów: 133
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
1
Cholerna szkoda. Brak słów, akurat teraz jak tak gra zaczęła wyglądać naprawdę dobrze. Ali w dodatku mundial ma z głowy, ale tak jak pisze jerry2015 nie możemy opierać gry na jednym zawodniku. Tylko z tym wariantem zastępczym danego zawodnika nie jest jak widać tak kolorowo. Przykład braku wartościowego zmiennika dla Ishaka od dłuższego czasu to pokazuje.
Liczba postów: 336
Liczba wątków: 4
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
5
Obecnie w kadrze mamy 2 magików, jeśli obaj odejdą to nasza kreatywność mocno na tym ucierpi więc skoro Ali odejdzie musimy ściągnąć Palme na stałe.
Nasz Kolejorz to Nasze życie!
Liczba postów: 756
Liczba wątków: 2
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
14
Dobrasz napisał chwilę temu, że wiele wskazuje na to, że mecz z Motorem był ostatnim w barwach Lecha dla Aliego.
Przyszedł kontuzjowany, odejdzie kontuzjowany
Liczba postów: 896
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Napisał też, że takie rozwiązanie zwiększa szanse na pozostanie Palmy w Lechu. Ciekaw jestem czy Rutek skreślił już Honduranina ale teraz postanowi sypnąć na niego groszem czy Dobrasz tylko tak klepie trzy po trzy.